„Zrównoważony rozwój – Debiut naukowy 2016” – konkurs na projekt okładki

Biuro Parlamentarne prof. dr. hab. Jerzego Buzka – Posła do Parlamentu Europejskiego oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu ogłaszają konkurs na projekt okładki do publikacji pt. „Zrównoważony rozwój – Debiut naukowy 2016”.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział studenci jak i młodzież ucząca się. Każdy twórca może przysłać dowolną liczbę własnoręcznie wykonanych projektów o wymiarach: pierwsza strona okładki w formacie B5 +2,2 cm grzbiet. Prace należy przesłać w wersji elektronicznej i na płycie CD (rozdzielczość grafiki min. 300 DPI, CMYK w skali 1:1) oraz w jednym egzemplarzu sygnowanym, opatrzonym na odwrocie następującymi danymi: imię i nazwisko autora oraz adres, numer telefonu i e-mail. Prace nie mogą być naklejane ani oprawiane. Do projektów należy ponadto dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia. Bez niej nie zostaną one ocenione przez jury.

Zgłoszenia należy przesłać lub dostarczyć na adres: Biuro Parlamentarne prof. Jerzego Buzka 44-300 Bielsko-Biała, ul. Wzgórze 20 z dopiskiem: „Zrównoważony rozwój – Debiut naukowy 2016”. Ostateczny termin: 2 lutego 2017 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 lutego na stronie internetowej www.buzek.pl oraz na portalu PWSZ w Raciborzu, wraz z reprodukcjami nagrodzonych prac. Zwycięzcy otrzymają powiadomienie drogą e-mailową lub pocztą. Nagrodą dla laureata pierwszego miejsca jest kilkudniowy wyjazd do Parlamentu Europejskiego na zaproszenie prof. Jerzego Buzka.
            Więcej szczegółów w regulaminie konkursu na stronie www.buzek.pl