Wykład otwarty „Organizacja struktur policji a budowanie polityki bezpieczeństwa państwa”.

struktury policji

Instytut Studiów Społecznych w Raciborzu serdecznie zaprasza na kolejny  wykład otwarty pt. „Organizacja struktur policji a budowanie polityki bezpieczeństwa państwa”. Wykład poprowadzi doświadczony praktyk Komendant Powiatowej Policji w Raciborzu Inspektor mgr Łukasz Krebs. Wykład odbędzie się 24 listopada 2016 r. (czwartek),  początek o godzinie 10:00 w Sali B202. Po wykładzie przewidziano czas na  dyskusję, a także odpowiedzi na pytania uczestników. Jak wynika z pomiarów satysfakcji studentów kierunku Administracja i Bezpieczeństwo Państwa wykłady otwarte i kontakt z doświadczonymi wykładowcami dają gwarancję zdobycia wiedzy praktycznej dzięki, której łatwiej odnaleźć się w obecnej rzeczywistości społeczno-gospodarczej. Dzięki dobrej współpracy Instytutu Studiów Społecznych PWSZ w Raciborzu z jednostkami samorządu terytorialnego, a także służbami mundurowymi obecnie w gronie wykładowców znajdują się pracownicy sądownictwa, naczelnicy wydziałów jednostek samorządowych, dyrektorzy szkół, radcy prawni, adwokaci, pracownicy służb mundurowych z doświadczeniem krajowym i zagranicznym. Zapraszamy do uczestnictwa w życiu naszej uczelni!