PWSZ w Raciborzu ze statuetką Filar Ziemi Raciborskiej

1477040154wszyscy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu otrzymała 20 października ekskluzywne, lokalne wyróżnienie: statuetkę Filar Ziemi Raciborskiej.

Zaszczytne statuetki „Filar Ziemi Raciborskiej” są przyznawane firmom, instytucjom oraz osobom fizycznym, które w znaczący sposób przyczyniają się zarówno do gospodarczego, jak i społecznego rozwoju Raciborza i powiatu raciborskiego.

W tym roku decyzją jury PWSZ w Raciborzu otrzymała nagrodę specjalną w zasłudze za 15-letnią działalność, promowanie regionu i współpracę z lokalnym biznesem.

Statuetkę w imieniu Uczelni odebrała JM Rektor Ewa Stachura. Wśród wyróżnionych poza PWSZ znalazło się grono doborowych lokalnych biznesmenów oraz działaczy kultury i sztuki:

Przyznano 8 nagród ,,Filar Ziemi Raciborskiej":

W kategorii firm:

Odlewnia „RAFAMET” Sp. z o.o.

Izoserwis – Izolacje Budowlane Cezariusz Magott

Radio Vanessa FM

P.P.H.U. Rotex s.c. Marek i Roman Soroka

W kategorii rzemiosło: Stolarstwo Adrian Grzesik

W kategorii społecznej: Aldona Krupa – Gawron reprezentująca Stowarzyszenia Kultury

Ziemi Raciborskiej ” Źródło ”

W kategorii współpraca transgraniczna - firmę czeską: ELEKTRO – FA. PAVELEK ,s.r.o.

Statuetki "Filar Ziemi Raciborskiej" przyznawane są od czterech lat przez Raciborską Izbę Gospodarczą.