edu_ARTYSTYCZNI - fotorelacja z wystawy prac studentów, absolwentów i wykładowców EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ

foto.Gabriela Habrom Rokosz 43

Na zaproszenie dr Barbary Piechaczek, pełniącej funkcję Dyrektora Powiatowego Muzeum Ziemi Głubczyckiej w okresie od połowy kwietnia do połowy czerwca br. przestrzeń ekspozycyjną muzealnej galerii wypełniły prace autorstwa studentów i absolwentów kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych oraz prowadzących poszczególne pracownie artystyczne wykładowców. Finisaż wystawy, zorganizowany 15 czerwca stał się okazją do spotkania z absolwentami oraz zainteresowanymi twórczością artystyczną gośćmi.

Tego rodzaju wystawy stały się już tradycją na raciborskiej edukacji artystycznej. Stanowią formę przeglądu twórczości, a jednocześnie promują działalność artystyczną młodych.