Juwenalia Raciborskie już niedługo! Grubson gwiazdą wieczoru

1PLAKAT RGB MEDIA ONLINE
 
Już jutro ruszą Juwenalia Raciborskie. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby to wydarzenie odbyło się na jak najwyższym poziomie. 
 
17 i 18 maj to właśnie w tym terminie miastem rządzić będą studenci. Pierwszego dnia na terenie miasta odbywać się będą liczne atrakcje sportowe. Wydarzenie rozpoczyna się grą miejską oraz wyścigami kajakowymi na przystani kajakowej. O godzinie 12:30 zabawa przenosi się na stadion PWSZ – tam na studentów czekać będą takie konkurencje jak: bitwa na balony, Fight Ball, turnieje: piłki nożnej, tenisa stołowego, oraz siłowania na rękę. Zaplanowano na ten dzień również Street Ball. Ponadto odbędzie się wielkie grillowanie – wszyscy zainteresowani będą mogli upiec sobie kiełbaskę. 
 
Z kolei drugiego dnia odbędzie się: happening artystyczny na rynku raciborskim oraz przemarsz studentów spod budynku PWSZ. O 17:00 wydarzenie przenosi się na teren Zamku Piastowskiego gdzie ruszą koncerty. Wystąpią:  DJ Juvson, Hurt, Labirytm oraz Grubson.
 
Dokładną rozpiskę oraz wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie www.juwenaliaraciborskie.pl oraz na facebook.com/pwsz.rac.juwenalia. (https://www.facebook.com/pwsz.rac.juwenalia/?fref=ts)