WYSTAWA FOTON-u w katowickim Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej

CZAS i MIEJSCE plakat CINiBA Katowice

CENTRUM INFORMACJI NAUKOWEJ i BIBLIOTEKA AKADEMICKA w Katowicach zapraszają na wystawę fotografii CZAS i MIEJSCE autorstwa członków Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON oraz spotkanie autorskie, które odbędzie się 24 maja br. w samo południe.

Wystawę, czynną od 5 maja zorganizowano  w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2016 pod hasłem: "Biblioteka inspiruje".

W gronie autorów prac znaleźli się absolwenci i studenci kierunku edukacja artystyczna PWSZ w Raciborzu oraz innych uczelni w kraju i za granicą - członkowie FOTON-u:

Alicja Świerczyńska (Tychy), Andrzej Sobocik (Warszawa), Adam Rokosz OP (Wiedeń), Patrycja Piechula (Racibórz), Samanta Pieczka (Rybnik), Michał Sobczyk (Racibórz), Agata Bajorek (Katowice), Agnieszka Gogolewska (Dzierżysław), Sabina Wyskiel (Czerwionka-Leszczyny), Marcin Komorowski (Gliwice), Monika Pieczka (Rybnik).