Gra miejska - Juwenalia

Gra Miejska 2016
 
Podejmij wyzwanie z PWSZ, czyli gra miejska w ramach tegorocznych Juwenaliów. Zgłoś się! 
 
Wielkimi krokami zbliżają się Juwenalia Raciborskie a co za tym idzie również i imprezy towarzyszące. Jedną z nich jest gra miejska. Przedsięwzięcie to odbędzie się 17 maja. 
 
Po raz pierwszy Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu w ramach juwenaliów postanowiła zorganizować grę miejską. – Zachęcamy wszystkie chętne osoby do uczestnictwa. Gwarantujemy dobrą zabawę – podkreślają organizatorzy.
 
„Podejmij wyzwanie z PWSZ” – to tytuł gry i jak sama nazwa wskazuje jej tematyka będzie związana z raciborską uczelnią. - Uczestnicy do pokonania będą mieli pewną trasę, na jej całej rozciągłości rozlokowane będą bazy i to w nich drużyny będą musiały odpowiedzieć na zagadki. Ilość miejsc jest ograniczona – dodają organizatorzy. 
 
Uczestnikiem wydarzenia może zostać każda osoba pełnoletnia. 
 
Zgłoszenia należy przesyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tytułem ”Gra Miejska” do 30 kwietnia.  Dokładne informacje znajdują się w regulaminie.  
 
Szczegóły dotyczące Juwenaliów Raciborskich można znaleźć tu: https://www.facebook.com/pwsz.rac.juwenalia/ 
 
Gra miejska to ciekawa forma rozrywki, odbywa się na dużych terenach miejskich. Przestrzeń to główny element tej rozrywki. Przedsięwzięcie to łączy w sobie cechy flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych i harcerskich podchodów.
 
REGULAMIN: POBIERZ