Nowe kody dla IBUK Libra, Legalis bez logowania

Baner Legalis

Biblioteka PWSZ informuje, że studenci, wykładowcy i pracownicy mają możliwość korzystania z Systemu Legalis na terenie Uczelni bez konieczności logowania się. Wykładowcy oraz pracownicy mają możliwość korzystania z Systemu Legalis również z komputerów poza Uczelnią i w związku z tym zapraszamy do Biblioteki PWSZ po odbiór haseł do logowania. Zachęcamy Wszystkich do korzystania z Systemu Legalis i jednocześnie zaznaczamy, że Uczelnia od 1 stycznia 2016 r. uzyskała dostęp do rozszerzonej wersji programu.

Ponadto Biblioteka PWSZ zaprasza wszystkich studentów II i III roku, wykładowców i pracowników po odbiór nowych kodów PIN do książek on-line IBUK Libra. Kody PIN będą aktywne do września 2016 r. Studenci I roku, którzy otrzymali swoje kody PIN na zajęciach z przysposobienia bibliotecznego, nie muszą zgłaszać się po nowe.

Baner IBUK