NATCHNIENIE - jubileuszowa wystawa twórczości Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON w wodzisławskim Muzeum

FOTON NATCHNIENIE plakat

MUZEUM W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM ZAPRASZA NA WYSTAWĘ FOTOGRAFII - NATCHNIENIE.
To kolejna, 9-ta wystawa zorganizowana w ramach obchodów jubileuszu 10-lecia Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON, działającego przy Zakładzie Fotografii i Multimediów Instytutu Studiów Edukacyjnych i Sztuki pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz. Prezentowana wystawa ukazuje indywidualne odkrycia autorów prac, stanowiące ulotne motywy szarej pozornie codzienności. Jedynie wrażliwość, determinacja i świadomość wartości ulotnej chwili pozwalają dostrzec i ująć w kadrze istotę fotografii. Rzeczywistość - z pozoru chaotyczna i niemożliwa do ogarnięcia - ukrywa jedyne w swoim rodzaju detale, czy zjawiska, które dla cierpliwego obserwatora jawią się, jako motywy godne zarejestrowania, źródło NATCHNIENIA.

Wernisaż wystawy 15.01.2016r. godz. 17:00.