WIFI bez haseł na terenie PWSZ

WIFI

Dział Informatyki PWSZ ma przyjemność poinformować, iż od 8 stycznia na terenie całej uczelni został udostępniony Internet bezprzewodowy WIFI dostępny dla każdego, bez użycia haseł.

Specjalnie na prośbę studentów, wykładowców i pracowników PWSZ udostępniono możliwość podłączenia się pod sieć bezprzewodowego Internetu WIFI z każdego urządzenia (komórki, tabletu, laptopa) itd. bez rejestracji i wpisywania haseł.

Z przyczyn technicznych w budynku uczelni dostępnych jest kilka nadajników. W celu połączenia się z Internetem proszę wybrać ten z najmocniejszym sygnałem wskazanym przez urządzenie (odpowiednia grafika znajduje się w ustawieniach WIFI). Uwaga! W przypadku problemów z połączeniem przy wcześniejszym korzystaniu z Internetu, proszę sprawdzić w sekcji WF telefonu bądź komputera czy urządzenie znajduje się w zasięgu odpowiedniego nadajnika.

Mamy nadzieję, że od tej pory korzystanie z naszej infrastruktury będzie znacznie wygodniejsze i przyczyni się do polepszenia komfortu pracy społeczności PWSZ w Raciborzu.

Jacek Pierzga,
Kierownik Działu Informatyki