"Pusta miska" - akcja studentów dla zwierząt

Pomóż potrzebującym zwierzakom

Studenci PWSZ w Raciborzu pomagają nie tylko ludziom, ale także czworonogom, którzy z różnych przyczyn zamieszkują schronisko dla zwierząt w Raciborzu oraz przytulisko dla zwierząt w Wodzisławiu Śląskim.

To właśnie dla tych dwóch placówek młodzi, energiczni, pełni zapału i pracy studenci organizują akcję "PUSTA MISKA". Ma ona na celu zebranie jak największej ilości karmy (suchej i mokrej) oraz rzeczy, które będą służyć zwierzętom (koce, miski, zabawki, itp.) Zbiórka zostanie przeprowadzona 13.01.2016 8:00-16:00 oraz 14.01.2016 8:00-12:30 na terenie budynku głównego PWSZ w Raciborzu ul. Słowackiego 55, budynku PWSZ przy ul. Łąkowej 31A oraz budynku PWSZ przy ul. Lwowskiej 9. W każdym z wyżej wymienionych budynkach będą czekali wolontariusze przyjmujący rzeczy, które państwo przekażą dla zwierząt.

Pusta Miska - akcja studentów PWSZ RACIBÓRZ