Biblioteka PWSZ zaprasza do testowania kolekcji książek elektronicznych EBSCO eBook Academic Collection

PLAKAT EBSCO eBook

Dostęp testowy do kolekcji książek elektronicznych EBSCO eBook Academic Collection w Bibliotece PWSZ

Kolekcja zawiera książki od ponad 500 wydawców, w tym od wiodących wydawnictw naukowych takich jak: Elsevier, Springer, Brill Academic Publishers, Cambridge University Press, Oxford University Press, Taylor & Francis, John Wiley&Sons, ASM International, EDP Sciences, Emerald, Institution of Engineering & Technology, IOS Press, Sage, jak również wydawnictw uniwersyteckich, w tym MIT Press, Princeton University Press, University of California Press i wiele innych. Książki są dostępne nie tylko w języku angielskim, ale i w 20 innych językach, m.in. niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim.

Tematyka książek elektronicznych obejmuje między innymi:  nauki ścisłe, biznes i ekonomię, nauki polityczne, informatykę, inżynierię i technologię, matematykę, medycynę, chemię, fizykę,  psychologię, nauki społeczne i nauki humanistyczne, prawo, architekturę, nauki przyrodnicze, pomoce naukowe i naukę języków, słowniki i leksykony.

DOSTĘP JEST AKTYWNY OD 23.11.2015-31.12.2015

WIĘCEJ INFORMACJI W OŚRODKU INFORMACJI NAUKOWEJ BIBLIOTEKI PWSZ I NA STRONIE WWW