Fresh Design - Młoda Europa o Designie

Plakat FreshDesign a3 eng

Szanowni Państwo,

z prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa studentów na

III Edycję

Międzynarodowych Warsztatów Projektowych

FRESH DESIGN - Młoda Europa w Designie

Warsztaty odbędą się 20-30.11we Wrocławiu w CRZ Krzywy Komin, gdzie na uczestników czeka 5 sal warsztatowych (w tym m.in. sale rzemiosła artystycznego, pracownia teoretyczna i pokój konsultacji zawodowych), świetna atmosfera, ciekawe wykłady i zajęcia. Zapewniamy bogaty program pobytu, międzynarodowe grupy robocze, opiekę projektantów z Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec i oczywiście z Polski. Dzięki warsztatom Państwa studenci mogą zdobyć nie tylko nową wiedzę i umiejętności, ale też międzynarodowe kontakty. Warsztaty są całkowicie bezpłatne, zarówno udział w zajęciach, jak i pobyt we Wrocławiu jest sfinansowany ze środków projektu.

Załączamy zwartą informację w formie gotowej do wydruku z prośbą, aby rozpropagować ideę warsztatów w Państwa uczelni. Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli zechcą Państwo powiesić na swojej uczelni plakat z informacją o naborze lub udostępnić go w internecie.

Na studentów z Polski czeka 6 miejsc, a więc prosimy o niezwłoczne zapisywanie się na warsztaty – rekrutacja trwa do 30.10.

Więcej szczegółów odnośnie projektu, znajdą Państwo na stronie www.freshdesign.edu.pl

Tymczasem na polakpotrafi.pl ruszyła zbiórka funduszy, która umożliwi nam organizację wystawy finałowej prezentującej osiągnięcia uczestników oraz ich uczelni. Zachęcamy do zapoznania się z kampanią pod linkiem https://polakpotrafi.pl/projekt/fresh-design?utm_source=index
Z góry dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie.

Karolina Merda

Marketing i PR