O CZASIE I KONSEKWENCJI z cyklu ROZMOWY O FOTOGRAFII - Adam Rokosz OP

Adam Rokosz OP portret web

ADAM ROKOSZ OP

Urodzony w Raciborzu (1984). Absolwent I LO im. Jana Kasprowicza (2003), jak również Uniwersytetu w Ratyzbonie (Universität Regensburg). Dyplomy magisterskie na kierunkach:

Muzykologia oraz Information Science (Magister Artium, 2009).
Doświadczenie zawodowe w zakresie administracji i bezpieczeństwa sieci komputerowych oraz pielęgniarstwa psychiatryczno-neurologicznego.
Zainteresowania: fotografia, muzyka, kolarstwo górskie.
Laureat konkursów, przeglądów i konfrontacji fotograficznych:

(Tokyo, Białystok, Katowice, Rybnik, Kluczbork, Opole).

Uczestnik międzynarodowych warsztatów, plenerów i festiwali fotograficznych: (Cypr, Włochy, Niemcy, Czechy, Polska).
Członek zespołu założycielskiego Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON (PWSZ w Raciborzu).
Od 2009 w Zakonie Kaznodziejskim (Dominikanie).
Mieszka i studiuje w Wiedniu.

www.adamrokosz.com

Motto:

"Ty postanowiłeś, aby ludzie zgłębiali ukryte prawa przyrody i kierowali światem, spraw, aby wiedza i sztuka pomnażały Twoją chwałę i ludzkie szczęście". [źródło: Monastyczna Liturgia Godzin]