Biegasz amatorsko? Lubisz wyzwania? Pobiegnij 3 maja w biegu na 10 km w koszulce PWSZ

serceOd  kilku już lat w Raciborzu odbywa się impreza cykliczna „Bieg bez granic” – dystans do pokonania to 10 km. Od trzech lat pracownicy i studenci PWSZ  mogą biec w odrębnej kategorii : O Puchar Rektora PWSZ w Raciborzu. Jeżeli lubisz wyzwania, jesteś wysportowana/y, chcesz się sprawdzić,  biegasz amatorsko, kochasz adrenalinę , lubisz rywalizację – dołącz do nas, poczuj w sobie ducha walki. „Bieg bez granic” znaczy dla każdego, ponieważ  każdy może  spróbować swoich  sił. Czas na pokonanie dystansu 10 km to 90 minut, więc jak poczujesz zmęczenie możesz maszerować. Dasz radę ! To tylko kwestia podjęcia decyzji.

Jeżeli postanowiłaś/eś wystartować , utożsamiasz się ze swoją uczelnią lub miastem i chcesz je reprezentować, sprawę koszulki  masz  z głowy  -  pobiegniesz z logo  PWSZ Racibórz. O Puchar Rektora PWSZ w Raciborzu ( kategoria damska i  męska ). Zgłoszenia i  więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.