KONKURS Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA STUDENTA

UWAGA WSZYSCY STUDENCI !

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem przedłużamy termin oddawania prac do godziny 8:00 dnia 20.11.2014 r. (czwartek).

Międzynarodowy Dzień Studenta to jedyna okazja w roku, aby opowiedzieć wszystkim za co najbardziej cenicie naszą uczelnię, ale i jakie braki w systemie studiów PWSZ zauważacie.

W związku z tym, ogłaszamy konkurs, życząc jednocześnie wszystkim studentom PWSZ w

Raciborzu:

sukcesów naukowych i osobistych, niegasnącej pasji w zgłębianiu wiedzy,

siły do poszukiwania nowych dróg i przekraczania własnych ograniczeń,

odwagi w realizacji ambitnych inicjatyw oraz radości z życia studenckiego!

Szczegółowe zasady konkursu znajdziecie na stronie PWSZ – zakładka Student