Jak mówić, aby Cię słuchali? 26 marca, godzina 18:00

StartupTraining SpeechLabNie bój się mówić o swoim pomyśle, ale rób to w sposób, który zagwarantuje, że zostaniesz zrozumiany i zapamiętany! Pod takim hasłem AIP przy PWSZ w Raciborzu organizuje kolejne szkolenie, które odbędzie się 26.03.2014 roku o godzinie 18:00 w siedzibie AIP w Raciborzu przy ul. Lwowskiej 9.

Na tym szkoleniu dowiesz się:
w jaki sposób pitchować swój pomysł – prezentować go zależnie od okazji poznasz trzy schematy tworzenia prezentacji, które sprawdzą się zarówno w nieformalnej rozmowie, jak i na ważnym wystąpieniu poznasz najważniejsze zasady dotyczące panowania nad mową ciała podczas wystąpień będziesz miał szansę dowiedzieć się jakim jesteś mówcą stworzysz własny Kodeks Dobrego Mówcy dostaniesz impuls do pracy nad nowymi nawykami.

ZAPRASZAMY!!!

StartupTraining SpeechLab