Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy PWSZ w Raciborzu serdecznie zaprasza szkolenie pt.: „Obudź swoją produktywność – efektywne zarządzanie swoim czasem”

Uruchomiony w październiku 2013r. Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy PWSZ w Raciborzu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie pt.: „Obudź swoją produktywność – efektywne zarządzanie swoim czasem”.

Jeśli masz problemy z organizacją czasu, nie potrafisz zaplanować i zhierarchizować zadań, a jedna zmiana w planie dnia całkowicie kładzie go na łopatki to to szkolenie jest dla ciebie.

Przyjdź i dowiedz się jak zarządzać swoim czasem i zwiększyć swoją produktywność.

Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły na plakacie!