Konkurs o nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

plakat

Zapraszamy do udziału w piątej edycji  konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.
Konkurs adresujemy do studentów, którzy w tym roku bronić będą prace dyplomowe oraz absolwentów wyższych uczelni.

Czekamy na  prace dyplomowe: magisterskie, inżynierskie i licencjackie. Ważne jest, by temat pracy związany był z rewitalizacją lub rozwojem Dąbrowy Górniczej, koncentrował się na problematyce związanej z szeroko traktowanym rozwojem miasta, podnoszeniem konkurencyjności Dąbrowy Górniczej  oraz posiadał związek z realizacją przyjętych przez samorząd miasta planów i programów. Premiowani będą zwłaszcza autorzy prac, które przyczynić mogą się do rozwiązania konkretnego problemu miasta.

Laureatom konkursu przyznane zostaną Nagrody Prezydenta Dąbrowy Górniczej  w wysokości: 5.000,00 zł dla autora wyróżniającej się,  zgłoszonej do konkursu, pracy magisterskiej oraz 3.000,00 zł za  wyróżniającą się pracę inżynierską lub licencjacką.

Na zgłoszenia udziału w konkursie i prace dyplomowe czekamy do 18 października 2013r.

Regulamin oraz formularz zgłoszenia udziału w konkursie zamieszczone są na stronie internetowej Dąbrowy Górniczej:   www.idabrowa.pl  . Dodatkowe informacje nt. konkursu uzyskać można w Biurze Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego. Osoba do kontaktu:  Aneta Nowak tel.: 32 295 68 85, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   .