3 MAJA 2013 BIEG BEZ GRANIC – DOŁĄCZ DO NAS!

bieg

W tym roku po raz szósty odbędzie się w Raciborzu „BIEG BEZ GRANIC”. To impreza dla wszystkich amatorów biegania bez względu na wiek i predyspozycje fizyczne. Serdecznie zachęcamy wszystkich pracowników i studentów PWSZ w Raciborzu do wzięcia udziału i reprezentowania naszej uczelni w biegu głównym na 10km. Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.