Powarsztatowa wystawa "ZIMOWY SEN"

foto.Jakub Krzyżek FOTON 1ZIMOWY SEN - wernisaż wystawy powarsztatowej w Galerii Sztuki Współczesnej RCK.

autor zdjęć - Jakub Krzyżek FOTON

W pierwszym dniu wiosny - 21 marca br. - podsumowano kolejne warsztaty fotograficzne prowadzone w okresie ferii zimowych przez członków Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz, zorganizowane w ramach stałej współpracy pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową a Raciborskim Centrum Kultury. Impreza miała miejsce w Galerii Sztuki Współczesnej RCK, gromadząc liczne grono zainteresowanych fotografią. Wystawa potrwa do połowy kwietnia. W drugiej części Galerii można podziwiać tkaniny artystyczne dr. Piotra Wysogląda - wykładowcy zatrudnionego w Instytucie Sztuki PWSZ w Raciborzu oraz Uniwersytecie Śląskim w Katowicach - filia w Cieszynie.

foto.Jakub Krzyżek FOTON 1

foto.Jakub Krzyżek FOTON 5