Międzynarodowa konferencja naukowa "Odpowiedzialny biznes i konsumeryzm wyzwaniem XXI wieku"

konferencja miniMiędzynarodowa Konferencja Odpowiedzialny biznez i konsumeryzm wyzwaniem XXI wieku już za nami. Fotorelacja

15 listopada 2012 r. w murach naszej uczelni odbyła się Międzynarodowa Konferencja Odpowiedzialny biznes i konsumeryzm wyzwaniem XXI wieku pod patronatem honorowym prof. Jerzego Buzka, JM Rektora dr hab. Michała Szepelawego, prof. nadzw. PWSZ w Raciborzu oraz JM Rektora dr hab. Marka Tukiendorfa, prof. nadzw. PO w Opolu.

W Konferencji wzięło udział ponad 70 naukowców z 28 uczelni krajowych i 5 zagranicznych m.in.: Chin, Rosji, Słowacji, Niemiec. W trakcie obrad zostały poruszone m.in. takie zagadnienia jak etyka zarządzania zasobami ludzkimi i etyczne przywództwo, standardy zarządzania organizacjami, odpowiedzialność biznesu w aspekcie międzynarodowym i międzykulturowym, religia i biznes oraz etyka reklamy, marketingu i PR.