Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w raciborzu
PWSZ Rekrutacja 2016

fot.Iwona Karwot FOTON 3

2 marca w ramach cyklu "Rozmowy o fotografii" spotkali się studenci i absolwenci kierunku: Edukacja Artystyczna - członkowie Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej Foton, aby w tradycyjnie miłej atmosferze uczcić kolejny sukces artystyczny, tj. uzyskanie kwalifikacji do wystawy podczas XIV edycji Rybnickiego Festiwalu Fotografii. 14 autorów 25 fotografii wielkoformatowych będzie prezentowało projekt fotograficzny "Między słowem a obrazem" - http://festiwal.rybnik.pl/wystawy.html.

Przewodnicząca Zarządu Foton-u - Patrycja Piechula przedstawiła prezentację związaną z fotografią krajobrazu, dzieląc się radami, jakie uzyskała podczas warsztatów zorganizowanych w Rybniku-Chwałowicach. Podczas spotkania autorzy prac zaprezentowali propozycje do kolejnej wystawy pod hasłem: PRZEMIANY - kobieta w fotografii. Autorem fotorelacji jest Iwona Karwot Foton..

FB IMG 1488274798344

fot.Iwona Karwot FOTON 0